Zariadenie pre seniorov Harmónia - Zboro…

Zariadenie pre seniorov Harmónia v obci Zborov nad Bystricou ponúka svojím klientom kultúrne, sociálne a spoločenské vyžitie v pokojnom prostredí prírody. Nedávno sa konala v zariadení Harmónia veľká oslava, nakoľko jeden z jej obyvateľov oslávil krásne výročie 100 rokov. Pogratulovať mu prišiel aj pán starosta z obce Zborov nad Bystricou ale aj z obce Raková.

Čítať viac...

Mikuláš v Rakovej

Mamičky s našimi najmenšími detičkami z Rakovej navštívil Svätý Mikuláš spolu s anjelom vo štvrtok 5.12.2019 v klubovni CVČ Raková. Deti Mikuláša spoločne privítali  a neskôr si s ním aj zaspievali a zatancovali.  Za odmenu im Mikuláš rozdával balíčky plné sladkostí. Program pre väčšie deti pokračoval v piatok 6.12.2019 o 16 hod. v priestoroch Kultúrneho domu v Rakovej. Deti najskôr potešila rozprávka v podaní divadla Clipperton s názvom Snehulienka a sedem trpaslíkov. Po milom divadielku sa deťom i rodičom prihovoril starosta obce Raková Mgr. Anton Heglas, ktorý pozval Mikuláša medzi naše deti. Spolu s Mikulášom prišlo na...

Čítať viac...

rodicovsky plesRada rodičov pri ZŠ M. Mravca Raková oznamuje že dňa 1.2.2020 sa bude konať 19. Rodičovský ples. Začiatok je o 18.00 hod., vstupné pre pár 60,00 EUR, miesto konania - Kultúrny dom J. Palárika v Rakovej.